مشاوره و فروش افزودنی های بتنی

به فراخور نوع ونیاز هر پروژه،بهترین افزودنی ها و مکمل های بتن توسط مهندسین تیم مشاوره و فروش شرکت بتن لاتکس جهت پروژه های بتنی معرفی و در اختیار پیمانکاران و کارفرمایان محترم قرار می گیرد.

تیم کارشناسی و دپارتمان فروش بتن لاتکس با اشراف کامل از عملکردهر محصول در برخورد با شرایط خاص هر پروزه و با کارشناسی و بررسی بهترین محصولات شیمیایی صنعت ساختمان و با داشتن نمایندگی از شرکت های معتبر داخلی و خارجی به معرفی و ارائه انواع افزودنی ها و صنایع جانبی صنعت ساختمان نظیر ابر روان کننده های پلی کربوکسیلاتی، ژل میکرو سیلیس مبادرت می ورزد.

اواخر دهه هفتاد میلادی استفاده از نسل جدیدی از افزودنی های شیمیایی در بخش های مختلفی از صنعت به طور قابل توجهی افزایش یافت؛ این افزودنی ها برای افزایش اسلامپ بتن بدون نیاز به افزایش آب و یا برای کاهش قابل ملاحظه آب اختلاط بدون از دست رفتن اسلامپ استفاده می‌شوند. تحولات شگرفی در تکنولوژی بتن از نیمه قرن بیستم به وقوع پیوست که به واسطه آنها امکان تولید بتن های خاص با ویژگی هایی که پیش از آن قابل تصور نبود فراهم گردید. این تحولات از حیث مقاومت، دوام و زیبایی چشمگیر بود. امروز که چندین دهه از آن تاریخ می‌گذرد با قطعیت می توان بیان کرد که رمز و راز دستیابی به این تحولات عمدتا مرهون کاربرد افزودنی های بتن است. ساخت بتنهای توانمند، بتن های پر مقاومت، بتن سبک، بتن های پایا در شرایط محیطی خورنده با دوره بهره برداری طولانی و بسیاری از پیشرفتهای انجام پذیرفته در حوزه فناوری بتن بدوناستفاده از افزودنیهای بتن غیر ممکن می‌باشد.

مواد افزودنی، خواص بتن و ملات را به لحاظ اقتصادی و یا افزایش كارپذیری و یا سایر مقاصد مربوط به حفظ انرژی تغییر می دهند (ACI 2123R) استانداردهای ASTM C 1017 و ASTM C 494 , ASTM C260 در مورد مشخصات افزودنی ای شیمیایی می باشد.

دلایل اصلی استفاده از افزودنیهای بتن 

1- بالا بردن کارپذیری بدون افزودن مقدار آب ویا کاهش آب یا ثابت نگهداشتن کارپذیری

2- کند یا تند کردن زمان گیرش اولیه

3- کاهش یا ممانعت از نشت یا ایجاد انبساط ملایم.

4- اصلاح میزان یا ظرفیت آب آوری ویا هر دو

5-کم کردن جدا شدگی

6- تغییر یا اصلاح نفوذپذیری و قابلیت پمپ شدن
7- کم کردن نرخ کاهش اسلامپ

8- به تاخیر انداختن یا کاهش حرارت تولید(ناشی از هیدراتاسیون)در اوایل کسب مقاومت

9- تسریع نرخ کسب مقاومت در سنین جوانی بتن
10- افزایش مقاومت (فشاری، کششی، پیچشی)
11- افزایش دوام بتن یا پایداری آن در مقابل قرار گرفتن در معرض شرایط محیطی نامساعد شامل نمکهای ضد یخ زدگی
12- کاهش جریان آب از داخل لوله های مویینه
13- کاهش نفوذپذیری در مقابل مایعات
14- کنترل انبساط ناشی از واکنش قلیایی‌ها با بعضی از ترکیبات مصالح سنگی
15- افزایش اتصال بتن به فولاد(آرماتورهای فولادی)
16- تولید قطعات بتنی
17- افزایش اتصال بین دو بتن کهنه و نو
18-بهبود بخشیدن به مقاومت بتن در مقابل ضربه و سایش
19- ممانعت از خوردگی فولاد، ملات زدن در داخل بتن
20-تولید بتن ملات رنگی

لازم به ذکر است که این شرکت از جمله معدود شرکت هایی در جنوب کشور می باشد که کلیه محصولات را فقط بادارا بودن استانداردهای بین المللی واستاندارد ایران به عرضه می رساند و همواره این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که در هر زمینه ای بهترین و استاندارد ترین محصول روز جهانی را استفاده خواهد نمود و کلیه خدمات دارای تضمین می باشنداکثر محصولاتی که توسط این شرکت به فروش میرسد دارای مجوز صادرات به اروپا می باشند و بسیاری از محصولات تاکنون در پروژه های بزرگ کشوری همسایه استفاده شده است و به لحاظ استانداردهای بین المللی قابل قیاس با سایر محصولات نمی باشند.

دیدگاه ها

هیچ نظری برای این مطلب درج نشده است