مشاوره ترمیم و تقویت سازه های بتنی

مشاوره ترمیم و تقویت سازه های بتنی

مشاوره ترمیم و تقویت سازه های بتنی
شرکت بتن لاتکس بادارا بودن کادر متخصص وتحصیلکرده و تجربه چندین ساله در امر ترمیم ومقاوم سازی سازه های بتنی و با تکیه بر دانش فنی و آگهی از آئین نامه های موجود در این خصوص اقدام به بهترین وبه صرفه ترین روش جهت پروسه ترمیم می کند

شرکت بتن لاتکس با دارا بودن کادر متخصص و تحصیلکرده و تجربه چندین ساله در امر ترمیم و مقاوم سازی سازه های بتنی و با تکیه بر دانش فنی و آگاهی از آیین نامه های موجود در این خصوص، نظیر آیین نامه های EN اروپا، AISC و ASTM و همچنین آیین نامه های داخلی نظیر آیین نامه آبا و مقرارت ملی ساختمان و نشریه های فنی سازمان مدیریت و برنامه ریزی و با آگاهی کامل از مشکلات و معایب به وجود آمده در سازه های بتنی و شناخت رئولوژی بتن و با در دست داشتن محصولات معتبر شرکتهای داخلی و خارجی در زمینه صنایع شیمیایی ساختمان به بررسی مشکلات و معایب به وجود آمده در سازه های بتنی اقدام و بهترین و مقرون به صرفه ترین روش را جهت پروسه ترمیم و مقاومسازی به کار می گیرد.

 

مشکلاتی نظیر خورگی کلریدی،کربناسیون، کرموشدگی بتن، ظرفیت نامناسب باربری، ترک، طبله شدگی بتن ، هوازدگی ناشی از نمک، وجود ترکهای تنشی (Stress Crack) نشست خمیری، جمع شدگی، انقباض حرارتی زودرس واکنش تست به بار افت (Drying Shrinkage) و... توسط این شرکت موشکافی شده و بهترین روش ترمیم، مهندسی خواهد شد.

 

روشهایی نظیر جایگزینی آرماتورهای خورده شده، محافظت آرماتورها با مواد MCI استفاده از ملاتهای پر مقاومت و ترمیمی، تزریق گروت، پوششهای فایبر گلاس و استفاده از الیاف پلیمری FRP و... برخی از راهکارهای موجود در این خصوص می باشند.

 

این شرکت آمادگی دارد تا طی جلساتی با پیمانکاران و کار فرمایان محترم مشاوره های کار شناسانه و تخصصی را جهت بالا بردن سطح آگاهی متخصصین گرامی ارائه دهد و به واکاوی علل ایجاد چنین مشکلاتی در سازه های بتنی بپردازد تا با شناخت کافی سایر دست اندرکاران عرصه بتن کشور از وجود چنین معایبی از هدر رفت سرمایه های ملی جلوگیری شده و عمر و دوام سازه های بتنی تا حد زیادی افزایش یابد.



نظرات شما

    نظری دریافت یا تایید نشده است